Chronimy twój silnik aby służył jak najdłużej!

Każdy posiadacz silnika zaburtowego nie raz spotykał się z problemem bezpiecznego przewożenia oraz przechowywania swojego ulubieńca. Bardzo często po wędkowaniu bądź pływaniu jest on dość brudny, mokry, wkładanie silnika w takim stanie do bagażnika samochodu wiąże się z problemem zadrapania oraz większego zabrudzenia powierzchni jak bagażnika tak i samego silnika.

Druga rzecz – to przewożenie silnika na pawęży łodzi. Pył, brud, kurz – wszystko to zalega na powierzchniach roboczych, czym zmniejsza żywotność naszych, daleko nie tanich silników.

Patrząc na te problemy opracowane zostały pokrowce dla przenośnych spalinowych silników zaburtowych. Pokrowce są indywidualne zaprojektowane pod każdy model silnika.

 

Przeznaczenie pokrowców:

  • Dla przechowywania silnika w położeniu leżącym oraz zamontowanym na stojaku / pawęży;
  • Dla przewożenia silnika w bagażniku, tym samym zabezpieczając obicie auta oraz sam silnik;
  • Dla przenoszenia silnika w jednej/ dwóch rękach bądź na ramieniu.
  • Dla zabezpieczenia silnika od oddziaływania zjawisk atmosferycznych oraz od kurzu drogowego przy transportowaniu go na pawęży łodzi.

Czego osiągnęliśmy

5842
zadowolonych klientów
675
Podziękowań od klientów
26
dystrybutorów w Polsce

Nasz Projekt

Każdy pokrowiec jest szyty na wymiar i pasuje tylko do tego konkretnego modelu silnika. Projektujemy ich w taki sposób aby zapewnić najwyższy poziom ochrony jednostki napędowej wraz z rozbudowanymi właściwościami użytkowymi. Dla tego wyglądają na silnikach oryginalnie. Szyjemy także pokrowce na wyłączność dla takich znanych marek w Polsce jak MERCURY oraz HONDA.

Materiały oraz tkaniny odbieramy bezpośrednio od producentów tym samym zapewniając zawsze najwyższą jakość produkowanego towaru.

Bądź pewny – jesteś solidnie chroniony!

Dlaczego klienci wybierają nas

Jakość wykonania naszych produktów zawsze jest na najwyższym poziomie, a elastyczność oraz system wysyłkowy pracuje tak szybko, że nie zdążysz zamówić – produkt będzie już u ciebie w rękach. Wysyłamy natychmiast po otrzymaniu zamówienia!

Możesz zadzwonić prawie w każdej porze, a doradzimy oraz wyjaśnimy wszystkie szczegóły dotyczące pokrowca na twój konkretnie silnik zaburtowy.

Dla nas nie ważne z jakiego powodu zdecydowałeś się na zwrot zakupionego produktu. Masz aż 14 dni na rozmyślenia, koszty zwrotu towaru bierzemy na siebie. Pamiętaj jednak, że towar ma być w takim samym stanie w którym go otrzymałeś! To jest ważne!

Oferujemy 12 miesięczną gwarancje na nasze produkty. W razie jakiejkolwiek usterki nie naprawiamy produkt tylko wymieniamy na nowy NATYCHMIAST!

Odpalaj zawsze nowym silnikiem zaburtowym

Poczuj się bezpieczniej! Produkujemy nasze produkty z myślą o twój dobry humor oraz czysty, nieuszkodzony i błyszczący silnik zaburtowy.

Znajdź pokrowiec dla siebie